• entizol 500

    , Autor: sisa1986

    dobry den chcela by som sa vas opytat pouzivam entizol500 na vkladanie 2krat denne pretoze problem je v tom ze tabletka sa mi vobec nevylucuje ako ma von z posvy...roztopi sa v posve(po dlhsom navlhceni teplou prevarenou vodou) vobec neviem ako mam pokracovat v liecbe kedze tabletka je stale vo vnutry aj po 12 hodinach a samozrejme mam tam zaviest dalsiu prosim poradte co mam urobit ako mam pokracovat v liecbe dalej dakujem

    Dobrý deň,
    prosím vás tableta sa má rozpustiť v pošve CELÁ a tam má pôsobiť,
    nevypadne a von sa nedostane, keby tak urobila, tak nemôže pôsobiť
    čiže normálne postupujte ďalej a vkladajte
    s pozdravom