• vytok z posvy

    , Autor: odbornik6

    dobry den, mam otazku...asi pred vyse mesiacom som mala dva tyzdne vytok priesvitnobiely , ale nezapachal ani ma nic nesvrbelo.vacsinou rano a aj cez den dost vela , ze som musela pouzit ..islo mi to dost na nervy...pocas toho mesiaca a pol sa stale objavuje nieedy menej inokedy viac neviem si to vysvetlit..a niekedy je aj do ruzova. teraz napriklad cez den normalne teciem , len taky priesvitny vytok ale vzdy mam mokre nohavicky.a rano zvyknem a vecer ked sa postavim z postele tak po stehnach mi tecie vytok, niekedy taky mliecny, inokedy viac mliecnoruzovy vytok...vacsinou mi treba predtym na wc na malu potrebu..tak neviem ci mam nejaky problem s udrzanym mocu alebo co...ale to je vytok..ale stale nic nevrbi ani nepali,nezapacha tak viete mi povedat preco to tak je? trva to asi uz dlhsie len teraz som si to viac zacala vsimat, lebo chcem zistit co to je. niekedy ma bolieva aj v podbrusku ako ked vajecniky.poslednu menstruaciu som mala 13 dni...inac mavam 8 dni aj to sa cudujem co tak dlho, ked mam Mirenu...mam 4 rok mirenu, tehotna niesom...nebola som sice rok u gynekol. pretoze som v zahr. no robili mi cytologiu a ta bola v poriadku..ale uz sa chystam na sr tak chcem sa dat vysetrit.Inac ziadne problemy ako mykozy, zapaly som nemala..iba co mi zamrazovali krcok maternice ale to asi pred 5 timi rokmi.tak moja otazka, co si myslite, ze to moze byt?este jedna vec ako prevenciu som pouzila proactiv gel...vtedy sa to ukludnilo....ale zas sa to vracia.dakujem.

    Dobrý deň,
    môže ísť o vaginálnu infekciu preto je nutné navštíviť gynekológa a urobiť kultiváciu z pošvy.