• Tehotenstvo

    Dobrý deň chcem sa opýtať som v 5tyzdni tehotenstva, lekára mám však až o dva týždne, chcem sa opýtať, že som zacala mať žltý výtok aj moč zaujima ma či je to v poriadku. Ďakujem

    Dobrý deň, nie každý výtok z pošvy je patologický. Ak nemáte ťažkosti v zmysle svrbenia či pálenia, odsledujte si to. Aplikovať si môžete vaginálne probiotiká, najlepšie večer pred spaním. Čo sa týka žltého moča, predpokladám, že sa jedná o hustý moč v dôsledku nedostatočného príjmu tekutín. Odporúčam v týchto horúčavách dodržiavať pitný režim, aspoň dva litre tekutín denne. Odsledujte si to. Navštívte Vášho obvodného gynekológa podľa odporúčaní, v prípade ťažkostí samozrejme aj skôr.