• bolesti pri moceni

    , Autor: odbornik6

    Dobrý deň, chcela by som sa niečo spýtať. Už asi mesiac mam taký problém približne jeden alebo dva dni v týždni mám strašné bolesti pri močení, nutkanie ist stale na WC aj ked som na wcku tak maximalne 2-3 kvapky. Mám bolesti v podbrušku. Vždy ked sa mi to objaví tak to za 2 dni zmizne tak som to velmi neriešila ale už sa to objavuje dosť často. Myslela som si že to bude zápal močových ciest alebo bola som u lekára a ten mi robil vyšetrenia a všetky boli negatívne. Poradil mi že sa mám obrátiť na gynekológa. tak som sa chcela spýtať že či neviete čo by to mohlo byť. Za odpoveď vopred ďakujem

    Dobrý deň,
    veľmi pravdepodobne podľa opisu skutočne ide o zápal močových ciest, navštívte gynekológa, zopakujte odbery a nechajte sa vyšetriť. Dovtedy skúste užívať Urinal.