• Bolesti pri moceni a tehotenstvo

    , Autor: Lovel58

    Dobry den, cca 3den mam palivy pocit pri malej potrebe. Neustale mi treba cikat. Pravdepodobne si myslim ze mam zapal mocovych ciest... lenze stvrtok idem lekarovy na vysetrenie tehotenske, vysetri ma aj tak? Alebo mi prelozi termin? Ked to bude pretrvavat do stvrtka tak mu to oznamim. Uzivam urosept caj aj cmulacie tablety ale zatial ziadna ulava.. dakujem za odpoved.

    Dobrý deň, gynekológ Vás vyšetrí, treba mu však povedať, že máte urologické problémy. Bude vhodné realizovať aj urologické vyšetrenie, vyšetrenie cievkovaného moču a následne v prípade potreby nasadiť liečbu.