• dlhý cyklus

    , Autor: martinag

    dobrý deň, chcela by som sa poýtať, prednedávnom ste mi v tejto poradi poradili na úpravu cyklu Inofolic. Som ho aj zháňala v lekárni, no jeho cena je vysoká, a jedno balenie vydrží maximálne na mesiac. Nemôžem si dovoliť mesačne kúpiť si tak drahý doplnok výživy. Môj cyklus býval pravidený 30 dňový, vždy na 15 DC som cítila na sebe výrazné ovulačné príznaky, a po 15 dňoch od týchto príznakov prišla menštruácia. Teraz mávam cykly z ničoho nič dlhé 40 dňové, a neviem popritom či som teraz plodná. HAK užívať nechem, práve naopak podporiť pravidelnosť cyklu a plodnoť. Telesnú váhu mám už roky tú istú, mám 31 r, jedno dieťa 5 ročné. čo také iné cenovo dopsupnejšie by pripadalo do úvahy na podporu pravideného cyklu, a ovulácie? aká iné aleternatíva? Inofolik je pre mňa cenovo nedostupný. ďakujem za radu

    Dobrý deň,
    myslím, že za Nosifol sú menšie doplatky, no lepšie výsledky dosahujem s pacientkami, ktoré pravidelne užívaju Inofolic. Bohužial.