• neplodnost alebo docasni problem

    , Autor: odbornik6

    dobry den uz dlhsi cas som liecena pre vinechavanu menstruaciu vraj z dovodu nedostatku progesteronu..na endokrinologii mi povedali ze som dzrava ako ryby a to ze mam malo hormonou sa da rychlo napravit..
    no teraz sa mi problemi vratili a menstruacia mi vinechala na 3 mesiace..niesom tehotna a nemam ani ziadnu vadu je to preto lebo mam male vajecniky a lekar mi povedal ze netvoria momentalne zadne vajicka...
    je to pravda? da sa to liecit je to lendocasne alebo som neplodna??? za odpoved dakujem

    Dobrý deň,
    doporučila by som Vám dôkladné vyšetrenie -hormonálny profil - ultrazvukové vyšetrenie - vyšetrenie funkčnej kapacity vaječníkov. Určite je spôsob ako Vám pomocť, no najprv je potrebné realizovať spomínané vyšetrenia, aby sa odhalila príčina vynechania menštruácie a zvolil sa vhodný terapeutický postup.