• Účinnosť antikoncepcie

    Dobrý večer pán doktor. Ospravedlňujem sa že ruším takto večer ale nikde sa neviem dočítať či 3 dnove ATB azitromycin Sandoz znižujú účinnosť antikoncepcie Karhlieght. Ďakujem vám pekne za odpoved. Pekný zvyšok večera prajem.

    Dobrý deň, nie, spomínané antibiotiká nemajú vplyv na účinok hormonálnej antikoncepcie. Za predpokladu pravidelného a správneho užívania tabliet hormonálnej antikoncepcie ste plne chránená. Pokračujte v pravidelnom a správnom užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.