• Padanie vlasov

    Dobrý deň, beriem Mistru a veľmi mi padajú vlasy. Pomohla by výmena za Jeanine alebo za antikoncepciu z iným zložením hormónov? Ďakujem.

    Dobrý deň, nadmerné vypadávanie vlasov môže byť prejavom vedľajšieho, či nežiaducého účinku preparátu hormonálnej antikoncepcie. Zmena preparátu by mohla pomôcť. Kontaktujte Vášho obvodného gynekológa, ktorý Vám vie zmeniť preparát hormonálnej antikoncepcie.