• Metlickove žily a hak

    Ďakujem za odpoveď ešte jedna otázka nakoľko som hak brala v minulosti teraz som mala pauzu 8m cca a opäť som začala brať tu istú co predtým ale dr mi nerobila žiadne krvne testy ani nič dali by sa tie krvne testy požiadať aj u obvodného? Predstavujem si to tak ze ho informujem co a ako a ci nebude dobrý neurobí mi všetky krvne testy ci som vôbec "vhodná " na uzivanie HAK ..Nakoľko obvodného mam tu v meste kde žijem a gyn mam ešte na adrese trvalého bydliska co je asi cca 370km vzdialené odomna.. ďakujem..

    Dobrý deň, áno, Vás obvodný lekár Vám môže realizovať odber krvi, krvný obraz, koagulačné parametre a pečeňové enzýmy. Ak budú výsledky v poriadku, môžete pokračovať v užívaní tabliet hormonálnej antikoncepcie.