• HAK Daylette

    Dobrý deň, svoj cyklus som tento mesiac omylom posunula o jeden deň, chcem sa preto spýtať ako postupovať, ak by som sa budúci mesiac chcela vrátiť k pôvodnému cyklu (teda ho o jeden deň "vrátiť"), ďakujem.

    Dobrý deň, bohužiaľ, cyklus si predĺžiť veľmi neviete, iba ak by ste užili o jednu aktívnu tabletku naviac z ďalšieho blistra, ale to Vám potom bude jedna tabletka chýbať, takže budete na tom istom. Myslím si, že posúvať cyklus o jeden deň nemá veľký zmysel.