• Bolesti

    Dobrý deň.
    Chcela by som sa opýtať. Beriem HAK Daylette už rok a 3m. Nemala som nikdy žiaden problém. Posledný mesiac trpím silnými migrenami a potením. Krvné výsledky v poriadku. Myslite že je potrebné vysadiť HAK? Alebo zmenit druh? Ďakujem

    Dobrý deň, nevylučujem, že sa u Vás objavili vedľajšie, či nežiadúce účinky hormonálnej antikoncepcie. Za týchto okolností je potrebné uvažovať aj o zmene preparátu hormonálnej antikoncepcie. Poraďte sa s Vašim obvodným gynekológom, ktorý stanoví ďalší postup.