• Bolesť podbruška

    Dobrý deň, 17.8 mi bolo zavedené hormonálne teliesko levosert.Pred telieskom som užívala 2 roky antikoncepciu Drovelis.Po zavedení som mala 2 dni kŕče a spinenie,ktore zmizlo.Momentálne mi začala ovulácia a mám intenzívnu bolest v podbrušku už 3 dni.
    23.8 som absolvovala operáciu varixov.Počas užívania drovelisu som kŕče nepociťovala.
    Súvisí táto bolest s ovuláciou ? Alebo so zavedením telieska ? Je táto bolest prirodzená ? Panadol femina mi nezaberá.
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, nemyslím si, že bolesti sú spôsobené ovuláciou, keďže tá je v období zavedeného hormonálneho vnútromaternicového telieska blokovaná. Príčin Vašich ťažkostí však môže byť viacero. Takto sa Vám neviem bližšie objektívne vyjadriť. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.