• Hnačka

    , Autor: Asdffdsa

    Dobre rano, ak ma rano prezenie (cca 3 hod pred užitim hak) ale uz viac nie, som chranena? Niekedy sa mi to stane aj viac krat do tyzdna, neviem preco ci z nervozity alebo stresu. Niekedy ale to len obcas si dam aj immodium pre istotu. Som chranena? Lebo ako crevne problemy by som to nebrala. Dakujem

    Dobrý deň, ak dôjde k jednorázovej hnačke, či redšej stolici pred užitím tabletky hormonálnej antikoncepcie, účinok hormonálnej antikoncepcie by mal byť zachovaný. Ak by však došlo k hnačke po užití tabletky hormonálnej antikoncepcie do 3 až 4 hodín, vtedy by bol účinok hormonálnej antikoncepcie znížený.