• Pharmatex a ovulácia

    , Autor: Adi.F

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či je pharmatex spoľahlivý aj počas plodných dní ak ešte tehotenstvo neplánujem. Fungoval by rovnako ako počas dní mimo ovulácie?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, tento preparát so spermicídnym a antiseptickým účinkom sa môže používať v ktorejkoľvek fáze menštruačného cyklu (okrem menštruácie).