• Tabletka po

    , Autor: Marienka Mária

    Dobrý deň, potrebovala by som pomôcť /poradiť. Po pohlavnom styku vo mne zostal kondóm, ale vysel aj zo mňa trochu vonku. Mala som deň po menštruácii (v to ráno deň sexu, ešte troska krvi bolo zmiešaný už ako keby s nejakým vytokom už iba minimum - už to nepočítam ako menštruáciu) moja otázka je ci si zaobstarať tabletku po? Prešlo 14 hodín. Vopred ďakujem.

    Dobrý deň, ak bol kondóm vytiahnutý ihneď a neporušený a nedošlo k úniku obsahu do pošvy, pravdepodobnosť tehotenstva je, aj vzhľadom k ďalším okolnostiam, pomerne malá. Samozrejme, pri neistote viete užiť tabletku núdzovej antikoncepcie, napríklad Escapelle.