• Gestagenová

    , Autor: Barborela

    Dobrý deň, mám Desirett ale priberám pri nej a som príliš opuchnutá. Existuje aj iná čisto gestagenová antikoncepcia ktorá by nemala také vedľajšie účinky? Ďakujem

    Dobrý deň, áno, čo sa týka čisto gestagénovej hormonálnej antikoncepcie, exitujú ešte preparáty Azalia a Isaniva, ktorých účinná látka je úplne rovnaká ako u Desirett a preparát Zlynda, ktorá má inú účinnú látku ako Desirett. S istotou Vám nikto nepovie, či pri zmene preparátu vymiznú vedľajšie alebo nežiadúce účinky. Navštívte Vášho obvodného gynekológa.