• Bolesť prsníkov

    Dobrý deň, mám 17 rokov a začala som užívať antikoncepciu Daylla. Teraz ju užívam 2. mesiac a neviem či to je tou antikoncepciou alebo niečím iným ale od kedy ju užívam ma celú dobu bez prestania bolia prsia či už je to po bokoch alebo niekde inde jednoducho sa bolesť rozlieha po celých prsiach a niekedy je až takmer neznesiteľná. Chcela by som teda vedieť co sa deje za odpoveď vopred ďakujem.

    Dobrý deň, áno, je to pravdepodobne vedľajší účinok hormonálnej antikoncepcie. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní ťažkostí bude vhodné porozmýšlať o zmene preparátu hormonálnej antikoncepcie. Pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.