• Tehotenstvo

    Dobrý večer, hormonálnu antikoncepciu beriem cca tri mesiace. 10.07. Som mala nechránený pohlavný styk, 16.07. Mi prišlo krvácanie z vynechania. 27.07 som si robila test bol negatívny, další som si spravila 4.8. A bol negatívny , dnes som si robila test a bola na ňom slabulinká čiarka , skoro neviditeľná . Bola ma prsníky ako pred Menzesom a kríže. Môžem byt tehotná ?
    Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, za predpokladu, že užívate tabletky hormonálnej antikoncepcie pravidelne, je pravdepodobnosť tehotenstva veľmi malá. Bolesť prsníkov sa vyskytuje pomerne často počas užívania hormonálnej antikoncepcie. Ak však máte pochybnosti, či nejasnosti, navštívte Vášho obvodného gynekológa.