• menzes

    Dobry den, chcela by som sa opytat ci je v poriadku ze 6 dni pred dokoncenim tabletiek a pred prestavkou od antikoncepcie som dostala slabe spinenie ktore trvalo asi 4 dni a teraz menstruacia este nenastala. Tabletky som brala pravidelne max. do 1 hodiny hore dole. Citim aj bolest prsnikov tak ako pred menstruaciou a bolest vo vajecnikoch.Je mozne tehotenstvo? este som zabudla ze som presla na inu znacku z belary na dienorette.

    Dobrý deň, áno je možné slabé špinenie aj pred dibratím blistra. Ak ste pri prechode z jednej antikoncepcie na druhú, ako aj pri samotnom užívaní dodržali všetky odporúčané postupy, tehotenstvo je veľmi málo pravdepodobné. Ak však máte akékoľvek pochybnosti, co sa aj špinenia týka, navštívte Vášho obvodného gynekológa.