• HAK Maitalon- bolesť prsníkov a výtok

    Dobrý deň, začala som požívať HAK Maitalon prvý blister asi v polovici som a mám od vtedy dosť bolestivé prsníky a začal mi dnes aj hnedý výtok. Viem, že to patrí k vedľajším účinkom ale môže to časom prestať ? Mám ďalej užívať či zmeniť druh HAK? Moja doktorka je práve od dnes na dovolenke a neviem koho sa spýtať. Je niečo čo by pomohlo na bolestivé prsníky pri užívaní HAK? Vdaka

    Dobrý deň, spomínané prejavy môžu trvať individuálne dlho, hlavne v začiatkoch sa zvyknú vyskytovať. Odsledujte si to, zákonite nie je nutné meniť preparát, ak však ťažkosti neustanú, respektíve sa zhoršia, bude vhodné preparát HAK vymeniť.