• Aidee

    , Autor: Lilyiii

    Dobrý deň.. Chcem sa opýtať mam práve menštruáciu beriem antikoncepciu ako mam vysadiť a či môžem ďakujem

    Dobrý deň, počas užívania hormonálnej antikoncepcie sa nejedná o menštruáciu, ale o krvácanie z vysadenia. Ak máte záujem o vysadenia antikoncepcie, môžete prestať užívať tabletky hormonálnej antikoncepcie prakticky kedykoľvek.