• doplnujuca otazka

    Dobry den, dakujem za odpoved ohladom zabudnutej tabletky Aidee z 2.tyzdna z 2.blistra.
    Este doplnim otazku, ak sa zabudne vziat jedna tableta, ubehne od zabudnutia 24hodin a vezmem potom 2naraz, je nejaka sanca ze by som mohla dostat menzes alebo je to kratka doba na to aby tak poklesli hormony aby prisla menstruacia?

    Dobrý deň, zabudnutie jednej tabletky krvácanie nevyvolá. Väčšinou je potrebné niekoľko dňové vynechanie, aby došlo k signifikantnému poklesu hladín hormónov, ktoré by viedlo ku krvácaniu.