• Operácia

    , Autor: nika-1994

    Dobry deň chcem sa spýtať plánujem ist na augmentáciu prsnikov bude treba vysadiť antikoncepciu či nie? Ak ano na aku dobu? Lebo samozrejme antikoncepciu chcem užívať naďalej len neviem či bude treba vysadiť pred operáciou. Hlavne mám strach z toho aby sa mi nevrátilo akne aj keby vysadím len na krátku dobu lebo uzivam Belaru a krasne mi vyčistila pleť. Ďakujem za odpoved

    Dobrý deň, pred plánovanou operáciou je nutné vysadiť antikoncepciu. Závisí aj od toho, kedy bude výkon plánovaný. Presné informácie ako aj okolnosti Vám vysvetlia vrámci vyšetrení v danom zdravotníckom zariadení.