• Nestastna

    Dobry den pani Lenka.som velmi zufala a neviem ako dalej. Asi pred mesiacom som bola u gyn. A povedala som mu,ze 9.8 idem na dovolenku. A nechcem mat menstruaciu. Dal mi Hak a ked sa memzes dostavi od prveho dna mam zacat uzivat. Menzes som dostala 17.7 a je 7.8 a ja menstruaciu este stale mam sice nie silnu ale predsa.Co mam robit mam tie tabletky vysadit?? Co si myslite kedy mam potom ocakavat menstruaciu?? Vopred dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    v prvý mesiac užívania HAK môže byť také špinenie, je škoda, že vám to takto vachádza, tabletky ale zatiaľ nevysadzujte, pokračujte, regulérnu menses budete mať zas ,keĎ vysadíte poslednú 21 tabletu.
    je možné tiež, že táto HAK,kt. máte vám nevyhovuje a potrebovala by ste iný preparát, kt. by vám sedel hneď.
    prípadne to skúste skonzultovať s vaším lekárom ešte raz.
    s pozdravom