• Predcasna menopauza

    Dobry den prajem,
    Pan doktor chem Vas poprosit o radu.Po tretom bezproblemovom porode v Mojich 39r.,som stratila menzes.Zacala tortura vysetreni,Branie hormonov Clostylbeghyt,Klimonorm,Linzeto..kazde dva mesiace zmena HAK..Natalya,Triquilar,Karhla,Yaz,Qlaira..atd...Ked som uzivala HAK moj menzes bol pravidelny,no problem je,ze som neustale priberala.pribrala som10 kg a som nestastna.Momentalne beriem Femoston 1mg raz denne,no citim sa nafuknuta a mavam migreny
    Prosim poradte,ktoru HAK?Dakujem pekne

    Dobrý deň, pre každú ženu je vhodný iný preparát hormonálnej antikoncepcie. Nepoznám však bližšie okolnosti užívania hormonálnej antikoncepcie, preto sa neviem bližšie objektívne vyjadriť. Ak užívate hormonálnu antikoncepciu pre pravidelnosť cyklu, nie je to za každú cenu nevyhnutné, hlavne ak sa u Vás vyskytujú nežiadúce či vedľajšie účinky.