• kedy to skončí???

    Pán doktor, užívam 1. krát hak, od kedy som ju nasadila, presne ako som mala 1.den menzes a brala som pravidelne na minutu, odvtedy krvácam, celý 21 tbl blister a dnes som 4.den pauzy, krvácanie pokračuje...Mám 39 r. a hatk obsahuje 3 mg drospirenon a 0.02 estrogen. Viem, že si telo musí zvyknut na hormony, ale prosím Vás, kedy to krvácanie už skončí?? Som už z toho neštastná :( ...

    Dobrý deň, je to veľmi individuálne. Krvácanie by malo do pár dní prestať. Odsledujte si to. Pri pretrvávaní krvácania navštívte Vášho obvodného gynekológa, je možné, že bude potrebné vymeniť preparát hormonálnej antikoncepcie.