• Hormony

    Dobrý deň,
    chcel by som sa opýtať, kedy cca zaberie nová antikoncepcia? Priatelka začala brať novu pred 3 mesiacmi a od vtedy sa začali mnohé jej problémy,ako náladovosť,depresie, pokles libida na bod mrazu. Gynekolog jej preto predpísal pôvodnú späť, ale nedozvedeli sme sa ako asi dlho potrvá, kým bude zase v poriadku ako predtým. Viem,že každé telo je individuálne,ale tie hormony istotne maju nejaký časový účinok.

    Vopred Vám ďakujem

    Dobrý deň,
    adaptácia na novú (hoci pôvodnú) antikoncepciu bude trvať maximálne 3 mesiace. U niekoho sa hormonálne hladiny ustália už po 1 cykle u iného to trvá plné tri cykly.