• antikoncepsia

    , Autor: nija

    Dobrý deň,
    už viac ako rok používam antikoncepciu Chloe. Mám 22 rokov a postupne sa mi začala znižovať chuť na sex až úplne vymizla. Teraz som si ju bola zmeniť no o tomto probléme som svojmu gynekológovi nehovorila. Mám stáleho priateľa a už aj on vycítil, že sa niečo so mnou deje. Viete mi poradiť nejakú HAK pri ktorej by sa mi chuť vrátila a dalo sa znovu všetko do normálu? alebo to môže byť ovplyvnené niečim iným ako HAK?
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    libido alebo chuť na pohlavný styk ovplyvňuje množstvo faktorov, nie je príčinou jej zníženia vždy antikoncepcia. Rozhodne sa poraďte s lekárom a o vašom probléme s ním hovorte. Antikoncepcia sa nepredpisuje ako vitamíny, o jej konkrétnom preparáte rozhodujeme na základe množstva faktorov, veku, anamnézy, na charaktere menštruačného cyklu, na prípadných problémoch s pleťou atak ďalej.