• Horm.antikoncepcia

    Dobry den,mam mensi problem.Isla aom ma vylet a neviem ako sa mi to podarilo,zabudla som doma tabletky.Uz druhy den som neuzila tabletu. Neviem co mam robit,som s toho dost nespokojna.Dakujem

    Dobrý deň,
    aj máte dôvod na to aby ste boli nespokojna, ak nemáte kde si tabletky dať predpísat, je nutné rátať s rizikom otehotnenia preto ak nechcete byť tehotná je nutné sa chrániť pri pohlavnom styku kondómom. Ďalej je veľmi pravdepodobné, že začnete krvácať z dôvodu vysadenia HAK a váš cyklus sa mierne rozhádže. Od nasledujúcej menštruácie začnite opäť tabletky užívať už z nového balenia. (počas prvých 7 dní užívania nového balenia sa je nutné chrániť kondómom).