• Cerazette

    , Autor: nikoletta

    Dobry den.Chcela by som vediet či je horm.antikoncepcia Cerazette spolahliva proti otehotneniu i ked obsahuje iba jeden hormon.Dojčím takže inu nemožem brat.Dalšie dieťa už nechceme.Užívam ju pravidelne kazdy den v rovnakom case.Dakujem.

    Dobrý deň,
    jednozložková antikoncepcia je rovnako bezpečná ako antikoncepcia, ktorá okrem gestagénu obsahuje aj estrogén.