• tehotenský test

    Dobrý deň.
    Poprosím o odbornú radu.
    2 rok užívam Azaliu, Vo februári som užívala ATB Amosiklav, v marci mala hnačky.Počas ochorení som nebrala presne Azaliu a mala nechránený styk. Akosi viac jem a rastie mi brucho. Urobila som si domáci test,ale ten ukázal že nie som tehotná. Chcem sa spýtať, či napriek tomu môžem byť? Mám ho po čase zopakovať? Neviem či mám lieky užívať ďalej alebo vynechať.Pravda je, že ja bych to bábo veľmi chcela.Ďakujem za radu ☺

    Dobrý deň,
    Amoksiklav neznižuje účinok antikoncepcie a hnačky môžu ale nemusia zmeniť resp. znížiť vstrebávanie účinných látok. Ak by ste mali byť tehotná a z toho by vám malo rásť bruško bolo by to už vyššie štádium tehotenstva a to už by sa preukázalo pozitívnym tehotenským testom.