• Náladovosť

    Dobry den,
    uzivam diane 35, druhy blister. uz koncom prveho blistra som si ja a moje okolie zacalo vsimat ze som naladova, podrazdena, citliva.
    Citim sa naladovo ako par dni pred menzesom, ale ja sa tak citim kazdy den. Ide mi to na nervy, a takisto aj mojmu okoliu.
    Moze to byt z tejto antikoncepcie? je to moja prva antik. v zivote.
    Myslite ze to po zvyknuti si na hormony prejde, alebo mam poziadat gynekologicku o zmenu znacky?? Velmi pekne dakujem za pomoc :)

    Dobrý deň,
    ak neexistuje iná príčina vašej náladovosti je veľmi pravdepodobné, že zmeny nálad sú spôsobené antikoncepciou. Požiadajte lekárku o zmenu.