• nasadenie antikoncepcie

    Dobry den, na par mesiacov som mala vysadenu antikoncepciu. Teraz by som chcela znova zacat s jej uzivanim a viem ze sa ma zacat brat v prvy den mestruacie. Je mozne zacat s jej uzivanim aj mimo mestruacie? Potrebujem to len pre oddialenie mestruacie z dovodu dovolenky. Dakujem

    Dobrý deň,
    nie antikoncepcia sa začína užívať v prvé dni menštruácie, a určite to nie je vhodný spôsob len na oddialenie menštruácie. Na oddialenie menštruácie si dajte predpísať Lutenyl alebo Norethisteron.