• YAZ

    Dobrý den,
    mám ještě jednu otázku k YAZ, slibuji že poslední :). Dočetla jsem se v příbalovém letáku, že způsobuje naděmrné ochlupení, což mě vyděsilo, jelikož mám s chloupky trochu problémy. Setkala jste se s tím, že by YAZ spustil větší růst chloupků? Myslela jsem, že by neměl, když má antiandrogenní účinky.
    Děkuji mnohokrát
    Barbora

    Dobrý deň,
    v príbalovom letáku sú uvedené všetky možné nežiadúce účinky, hoci sú aj veľmi zriedkavé. S takouto reakciou som sa u antikoncepcie Yaz naozaj nestretla.