• Očkovanie covid 19

    Dobrý deň. Prosím vás chcem sa informovať rozmýšľam nad očkovaním proti covid 19. Beriem antikoncepciu yazz. Som fajčiarka. Ak sa pôjdem dať zaočkovať je tam nejaké riziko ? Alebo mam preistotu brať niečo proti krvným zrazeninam? Mám obavy z toho. Veľmi pekne ďakujem za vašu odpoveď.

    Dobrý deň, áno, riziko existuje. Nie je však spôsobené očkovacou látkou proti COVID-19, ale fajčením počas užívania hormonálnej antikoncepcie.