Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Zaseknuty nerv

    Dobry den, prosim Vas ako sa lieči zaseknuty nerv v chrbtici? Dakujem za odpoved.

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.

    Zaseknutý nerv je vlastne hovorový názov. Neviem aké máte symptómy. Ak pociťujete bolesti napr.v dolnej končatine môže ísť o útlak nervu na úrovni chrbtice (výrastky, platnička), môžu tam byť blokády stavcov a rebier, môže ísť aj o útlak v nervu v svale. Je dôležité navštíviť fyzioterapeuta, aby si Vás vyšetril. Sú rôzne spôsoby - manuálne ošetrenie fyzioterapeutom, cvičenie, fyzikálna terapia - v závislosti od daného problému.

    Pekný deň