Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Magnetická rezonancia a rehabilitácia

    , Autor: @NaNa

    Dobrý večer chcela by som s informovať manžel dnes dostal výmenný lístok od neurológa na magnetickú rezonanciu a rehabilitáciu nakoľko ho pred 2 týždňami seklo je jedno v akom poradí absolvuje tieto vyšetrenia ? Alebo je lepšie prvá magnetická a až potom riešiť rehabilitácie ďakujem

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.

    Rehabilitáciu môže začať aj pred magnetickou rezonanciou. Hlavne pokiaľ má stále bolesti alebo obmedzený pohyb.

    Pekný deň