Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Kontakt na Canin155

    , Autor: Magarac

    Dobry deň. Čítal som príspevok o pani ,,Canin155.” Príspevok sa volal ,,Manzel,” z dňa 8.10.2021. Mám presne identické problémy a pravdepodobne blokádu hrudnej chrbtice. Objavujú sa už aj úzkosti. Vedeli by Ste mi dať kontakt na pani Canin155, ako vyriešili problém u manžela? Som už zúfalý a nič nezaberá. Ďakujem

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň

    Prepáčte, táto poradňa je anonymná a nemám kontakt na nikoho kto píše otázku.

    Pekný deň