Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Trpnutie

    , Autor:

    Dobry den moj problem je s krcnov chrbticov od hlavu az po rameno lava strange mi velmi trpne a mravcenie na prste citim na Pravej strane ,je to silna bolest okolo chrbta az palenie dakujem

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň,

    Takýto problém je potrebné riešiť individuálne s fyzioterapeutom. Keďže pociťujete nielen krčnú ale už aj prsty je potrebná komplexná terapia. Fyzioterapeut si Vás vyšetrí a postupne bude s Vami cvičiť. Nedá sa bohužiaľ poradiť takto online čo s tým pretože všetko závisí od Vášho držania tela, od Vašej práce, prípadne športu. Je tam veľa faktorov, ktoré bolesť môžu ovplyvňovať.

    Pekný deň