Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • plač

    , Autor: bobonana

    mam taky problem mam 2 ročneho syna a už ani si mepamatam kedy sme sa poriadne vyspali cez noc,4-6x sa budime s velkym plačom niekedy sa mi aj pozvracia.ked sa ho spytam či ho niečo boooo alebo či sa mu niečo zle nesivalo ukaže nie,zaspavame vždy spolu.dakuejm za radu

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    Skúste sa poradiť aj s vašou detskou lekárkou, či by nebolo vhodné neurologické vyšetrenie - aspoň pre istotu, že je všetko po tejto stránke v poriadku.
    Inak vám nezávidím, no keď sa syn zobudí, pritúľte si ho a buďte s ním, až kým nezaspí. Aby ste sa vyspali aspoň trochu, striedajte sa pri ňom s mužom, alebo aspoň piatky soboty nech sa postará on o dieťa, aby vy ste mali možnosť pospať si.