Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Očkovanie

    Mám na mysli či by sa mohli prejaviť nejaké zdravotné problémy.Predsa očkovanie a telíčko s niečím bojovalo.Boli sme očkovaní látkou Havrix . Ďakujem pekne za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! 1-3 dni po očkovaní môže byť reakcia. O nejakých oneskorených následkoch nemám vedomosť. S pozdravom doki Katka