Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • MMR ockovanie 2

    Dobry den,

    Dakujem krasne za odpoved na moju predoslu otazku.
    Zabudla som sa este spytat ci budu deti po prvej davke mmr chraneni? Mozeme uz v klude vycestovat v ramci europy alebo niekam do kolektivu?

    Este raz dakujem :)

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! Áno, určite môžete cestovať, chránení sú, avšak posilňujúca dávka je vždy potrebná. S pozdravom doki Katka