Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Nimenrix

    Dobrý deň prajem, dcérka dnes bola očkovana vakcinou Nimenrix, chcem sa Vás opýtať či pre mňa ako pre tehotnú nepredstavuje žiadne riziko nakazenia, neviem totiž o aký typ vakcíny ide. Ďakujem za odpoveď.

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Dobrý deň! Nie, vakcína je neživá, nemá Vás to, ako ovplyvniť. S pozdravom doki Katka