Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Vyhadzovanie rukami

    Dobrý deň pani doktorka mám 4 mesačnú dcéru chcela som sa spýtať ma veľmi nepokojný spanok vyhadzuje rukami nohami hnevá sa pri tom budí sa veľmi rukami zmizne toto obdobie ? Alebo mi viete niečo poradiť? Ďakujem vopred za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! S veľkou pravdepodobnosťou to len súvisí s prechodom do hlbšieho spánku. Aj my keď zaspávame nám niekedy trhne nohou alebo rukou, je to ten istý princíp. S pozdravom doki Katka