Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • dcera bereie sumamed

    dobry vecer boli sme u doktorky predpisala nam.sumamed na tri dni dcera ma 7 rokov dala som jej poslednu davku ale stale ma suchy kasel nevikaslava hlien a stazuje sa ze pri kaslani ju boli hrudnik dakujem

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Dobrý deň! Sumamed funguje tak, že ho beriete síce len tri dni, ale je to ako keby užívala sedem dní. Akby sa ani po 5/6 dňoch jej stav nezlepšil, bude vhodné o tom informovať Vašu pani doktorku. A ona už zváži ďalší postup. Taktiež je dôležitý pitný a kľudový režim. Verím, že budete skoro v poriadku. S pozdravom doki Katka