Psychologická a emočná poradňa - ARCHÍV

Na vaše otázky odpovedá Hrčková & Kundrát - Centrum emočného zdravia a edukácie.

ARCHÍV: Poradňa je uzamknutá

Viac informácií o odborníkoch sa dozviete tu.

  • Problém s libidom

    , Autor: Soni_cka

    Dobrý deň , pri druhom tehotenstve som začala mať problémy s libidom a po pôrode pretrvávajú,už je to 10 mesiacov a moje libido je na bode mrazu . Samozrejme sú s tým spojené už aj problémy vo vzťahu keďže muža neustále odmietam . Viete mi poradiť ako to riešiť ? Existujú nejaké doplnky na zvýšenie ? Manžela milujem ,a veľmi by som chcela aby sa tieto veci vrátili do starých koľají . Samozrejme sme sa o Tom rozprávali a netlačí na mňa ,ale tiež ho nebaví že stále odmietam akykolvek intímny kontakt . Skúšala som čaj z byliniek ktorý by mal posilňovať libido ,pila som ho 3 mesiace ale účinok som si nevšimla žiadny . Na trhu je veľmi veľa doplnkov ale chcela by som niečo účinné ...ďakujem pekne

    Odpovedá: Hrčková & Kundrát

    Dobrý deň, radím Vám riešiť Vašu situáciu skôr psychologicky - môžete skúsiť vyhľadať psychológa ohľadne párovej terapie alebo sexterapie. Nemám overené, že by z medicínskeho hľadiska účinkovali nejaké prírodné prípravky alebo lieky na zvýšenie ženského libida.
    MUDr. Zuzana Paukovová