Psychologická a emočná poradňa - ARCHÍV

Na vaše otázky odpovedá Hrčková & Kundrát - Centrum emočného zdravia a edukácie.

ARCHÍV: Poradňa je uzamknutá

Viac informácií o odborníkoch sa dozviete tu.

  • Potrat v 13tt

    , Autor: Lucka30

    Dobry den prosim vas mam taky problem v 12/2021 v 4 mesiaci tehotenstva som sa dozvedela ,ze babetku nebije srdiecko.Na babetko sme sa velmi tesili malo byt nase prve .Uz je to skoro rok a ja sa stale trapim placem ,ze ho nemam ,ze nieje doma neviem sa stym vyrovnat ,ze sa toto stalo .Este mam aj ine zdravotne problemy ,momentalne vsak podstupujeme umele oplodnenie a este som sa nedostala ani ku vkladu embrya nakolko sa vzdy nieco pokazi..Citim sa prazdna a je mi hrozne smutno .Vedeli by ste mi prosim podarit ako toto zvladnut co robit.dakujem

    Odpovedá: Hrčková & Kundrát

    Dobrý deň, ak ste to medzitým už nevyriešili – rok je dosť dlhá doba, ak ste to vy sama neboli schopná odsmútiť, bolo by dobré ísť si tú stratu spracovať k odborníkovi. Nedá sa napísať len rada, je treba vo vzájomnom vzťahu s niekým si prejsť procesom smútenia, vyčistiť mentálne priestor pre ďalšie dieťa. Všetko dobré prajem.

    PhDr Elena Tomková