• Progesteronelle

    Dobrý deň chcem spýtať na progesteronelle. Manžel mi kúpil progesteronelle a zabudol a nosil ho dva týždne v aute aj v tých teplotách. Doma mi ho vyložil a akosi zabudol povedať že ho nosil v aute v tomto teple tak dlho. Ráno som otvorila balenie a jeden si vložila až potom došlo na to že bol vo vysokych teplotách a v letáku je iba do izbovej teploty. Tabletka bola tvrdá normálna nezapachala tak som nemala podozrenie že by bolo niečo zle. Chcem sa spýtať či sa môže niečo stať bábätku alebo mne keď bol liek vystavený takým horúčavám po dlhšiu dobu? Som 28+2 tt ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    nie som farmaceut a naozaj neviem, či sa mení teplom štruktúra látky, osobne si myslím, že maximálne môže stratiť účinnosť. Ale nemala by škodiť.