• Probiotika

    Dobrý deň,

    prosím, odporučíte mi, prosím, probiotické čipky do posvy? Som v 27. Týždni. Je v poriadku si ich dať takto preventívne aj keď nemám ťažkosti? Ďakujem.

    Dobrý deň,
    v tehotnosti sa odporúčajú aj celkovo podávané probiotiká, podľa niektorých prác by mohli znižovať riziko vzniku alergických ochorení u dieťaťa po narodení. Viem, že kvalitné celkové sú probiofix, ale čo sa týka lokálnych do pošvy, tam sa mení veľmi rýchle sortiment, skúste sa poradiť s lekárnikom.